START

dziennik

PRACE DZIECI

PLAN DNIA

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

"Bajka o małym smoku" - wrześniowy spektakl teatralny

Utworzono: niedziela, 21, październik 2018

21 września w naszym przedszkolu gościliśmy dobrze znany nam Teatr Form Niezależnych Korzunowicz z Olsztyna. Tym razem dzieci z wszystkich grup obejrzały przedstawienie pt. "Bajka o Małym Smoku".

Mały smok nie słuchał nikogo i nie potrafił bawić się z innymi. Dopiero gdy zła czarownica uwięziła go w swojej klatce, zrozumiał, że sam nie poradzi sobie w tej sytuacji. Na szczęście z pomocą przyszły nasze przedszkolaki, które pufając, zdmuchnęły drewnianą klatkę i uwolniły z niej małego smoka. To była prawdziwa lekcja przyjaźni. Dzięki niej przedszkolaki dowiedziały się, że prawdziwy przyjaciel nie dokucza innym, nie przezywa, nie oszukuje tylko pomaga i bawi się zgodnie. Czekamy na następne przedstawienia i żegnamy się naszym ulubionym teatralnym pożegnaniem: Hop, hop! Hop, hop! Hola, hola! Hola, hola! Jutro przyjdę do przedszkola!!!