START

dziennik

PRACE DZIECI

PLAN DNIA

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

Dzień Taty

Utworzono: wtorek, 23, czerwiec 2020

Zabawy na podwórku przedszkolnym

Utworzono: niedziela, 14, czerwiec 2020

 

Zabawy na podwórku przedszkolnym_21Zabawy na podwórku przedszkolnym_32Zabawy na podwórku przedszkolnym_3

Czytaj więcej...

Dzień Mamy

Utworzono: wtorek, 26, maj 2020

Informacja dla Rodziców

Utworzono: wtorek, 05, maj 2020

Drodzy Rodzice

Potwierdzamy naszą gotowość na przybycie Waszych dzieci dnia 18 maja.
Będziemy działać wg wytycznych GIS, MEN i MZ.
Podkreślamy, że otwarcie placówki jest tylko i wyłącznie dla osób chętnych, jeżeli ktoś ma jakiekolwiek obawy lub wątpliwości może zostać w domu. Opłata dla osób korzystających z przedszkola powraca do kwoty zawartej w umowie, dla rodziców dzieci które pozostaną w domu, tak jak zostało to ustalone na okres epidemiczny, czyli 380 zł.


Tych z Państwa którzy zdecydują się na przyprowadzenia dzieci do przedszkola i pozostawienie ich pod naszą opieką prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu w celu dopełnienia stosownych formalności.
Podpisanie wszelkich dokumentów jest konieczne do przyjęcia dziecka do naszej placówki w okresie zagrożenia epidemicznego. Prosimy o stosowanie się do zaleceń GIS.

Z poważaniem
Dyrektor Przedszkola
Ewa Gołębiowska

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Utworzono: czwartek, 09, kwiecień 2020

Wesołego Alleluja

Utworzono: czwartek, 09, kwiecień 2020
 

Informacja

Utworzono: wtorek, 31, marzec 2020

Drodzy Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją panującą w naszym kraju, skutkiem czego nasze przedszkole zostało zamknięte, proszę Państwa o wpłacanie za miesiąc marzec 2020  kwoty 480 zł tj. czesnego bez dodatkowej dopłaty za wyżywienie (160 zł).

 

Z poważaniem

Dyrektor Przedszkola Absolwent

Ewa Gołębiowska

WAŻNE

Utworzono: środa, 25, marzec 2020

Drodzy Rodzice!

W związku z ograniczeniem funkcjonowania jednostek oświaty oraz zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej od piątku tj. 27.03.2020 r. wprowadzamy zdalne nauczanie, tzw. „DOMOWE PRZEDSZKOLE”.

Nauczyciele przedszkola codziennie za pośrednictwem poczty email będą Państwu przesyłali materiały do pracy z dziećmi. W ramach tego będą Państwo otrzymywać karty pracy, ale również piosenki, wierszyki czy kolorowanki. Bardzo prosimy o pomoc dzieciom w tych zajęciach oraz uczestnictwo w zabawach w miarę Państwa możliwości, aby w obecnej sytuacji urozmaicić im ten czas.

Jednocześnie informujemy, iż w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem w naszym kraju, przedszkole „Absolwent” pozostaje zamknięte. Jednakże w związku z zaburzeniem przez to ciągłości pracy przedszkola, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oraz w trosce o naszych podopiecznych w roku szkolnym 2019/2020 w miesiącu sierpniu nasze przedszkole będzie otwarte.

 

Zachęcamy wszystkich Państwa do włączenia się w system nauczania zdalnego w miarę Państwa możliwości.

 

Życzymy Państwu i naszym Wychowankom dużo zdrowia!

Z poważaniem

Dyrektor Przedszkola

Ewa Gołębiowska

W kapciach przez świat - Brazylia

Utworzono: niedziela, 19, kwiecień 2020
W kaciach przez świat - Brazylia_28W kaciach przez świat - Brazylia_18W kaciach przez świat - Brazylia_23
W ramach drugiej odsłony projektu "W kapciach przez świat" przedszkolaki wybrały się – do kolejnego malowniczego i ciekawego kraju – do Brazylii.
 
Rozpoczynając wycieczkę do Brazylii dzieci poznały symbole narodowe oraz podstawowe wiadomości na temat tego kraju. Przedszkolacy uczestniczyli w wielu zabawach dydaktycznych i muzyczno – ruchowych, nauczyli się również podstawowych zwrotów w języku portugalskim. Podczas spotkania dzieci "odbyły podróż" do Rio de Janeiro. Zobaczyły jak wygląda tradycyjny strój karnawałowy oraz nauczyły się tańczyć sambę. W ciągu dnia dzieci  degustowały brazylijskie przysmaki jakie są serwowane w tym kraju. 
Wychowawczynie w atrakcyjnej formie przybliżyły przedszkolakom bogactwo kulturowe Brazylii, zaś zainicjowane przez nie zabawy dały możliwość twórczego spędzenia czasu.
 

Wynalazcy i Badacze w Teatrze Lalek

Utworzono: niedziela, 19, kwiecień 2020