START

dziennik

PRACE DZIECI

PLAN DNIA

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

Bajkowy Bal Karnawałowy

Utworzono: poniedziałek, 04, marzec 2019
Bajkowy Bal Karnawałowy_33Bajkowy Bal Karnawałowy_31Bajkowy Bal Karnawałowy_23
W piątek 15 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu emocji było co nie miara. Dzieci bawiły się na Balu Karnawałowym w towarzystwie bajkowych postaci. Od samego rana niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, królewny, motylki, myszki, biedronki, policjanci, batman ze spidermanem opanowały na kilka godzin nasze Przedszkole. „Wielką podróż po Krainie Bajek” przedszkolaki rozpoczęły od wspólnego tańca. Dzieci bawiły się znakomicie w rytmie szalonych tańców, zabawę uświetniły kolorowe balony oraz chusty animacyjne. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. 
 
To był wyjątkowy dzień pełen wielu atrakcji i wrażeń!