START

dziennik

PRACE DZIECI

PLAN DNIA

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

Pożegnanie Starszaków 2019

Utworzono: wtorek, 16, lipiec 2019
„W jednym uścisku złączmy dłonie,
niech wszystkie panie przyjdą też
i tak się wspólnie pożegnamy,
przedszkola nadszedł kres”...
 
Pożegnanie starszaków 2019_20  Pożegnanie starszaków 2019_2
 
Tak starszaki  z grupy "Naukowców" żegnały się z przedszkolem. Czas ucieka nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. Uroczystość z okazji "Pożegnania Przedszkola"odbyła się w piątek 28 czerwca 2019 r. Rozpoczęła się od podniosłego poloneza, zaś potem była część artystyczna: piosenki, wierszyki i tańce w wykonaniu dzieci. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz medale.
 
 
O swoich starszych kolegach i koleżankach pamiętali także młodsi przedszkolacy z grupy "Badaczy", którzy kilka dni wcześniej przygotowali dla starszaków spotkanie pożegnalne. Maluchy zaprezentowały przygotowane na tę okazję piosenki, wiersze oraz taniec. Nie mogło zabraknąć również kilku zadań dla starszaków, sprawdzających czego nauczyli się przez te kilka lat w przedszkolu.
 
 
Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – POWODZENIA W SZKOLE!