START

dziennik

PRACE DZIECI

PLAN DNIA

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

Zajęcia sportowe w Szkole Podstawowej nr 311

Utworzono: niedziela, 03, listopad 2019

Zajęcia sportowe_12Zajęcia sportowe_17Zajęcia sportowe_18

W wieku przedszkolnym u dzieci zaczyna się żywy i wielokierunkowy rozwój ruchowy. Dzieci są bardzo podatne na kształtowanie się nawyków niezbędnych dla zdrowia, właściwego rozwoju, sprawności fizycznej i zdolności ruchowych. Zajęcia łączące zabawę i ruch  sprawiają, iż dzieci się ośmielają, nabierają pewności siebie, poznają swoje ciało oraz łatwiej nawiązują kontakty z rówieśnikami. Dlatego też w poniedziałek 28 października dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach sportowych w Szkole Podstawowej nr 311. Nasze przedszkolaki uczyły się kontrolować ruch i swoje ciało, poznawały swoje możliwości.