START

dziennik

PRACE DZIECI

PLAN DNIA

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

Kolędowe Spotkanie z Rodzicami 2019

Utworzono: środa, 01, styczeń 2020
Kolędowe Spotkanie z Rodzicami 2019_34Kolędowe Spotkanie z Rodzicami 2019_1Kolędowe Spotkanie z Rodzicami 2019_16Kolędowe Spotkanie z Rodzicami 2019_10
Święta Bożego Narodzenia  to wyjątkowy, magiczny czas, kiedy radość i miłość pukają do każdego z nas.
 
To przede wszystkim czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Okres oczekiwania na narodziny Dzieciątka, to również okazja do wspólnego kolędowania dzieci, nauczycieli oraz rodziców w przedszkolu. W naszym przedszkolu "Spotkanie kolędowe" odbyło się dwukrotnie, we wtorek 17 grudnia w grupie maluszków oraz w środę 18 grudnia w grupach średniaków i starszaków.
 
 
W pięknej bożonarodzeniowej scenografii i przy pięknej oprawie muzycznej, dzieci przedstawiły rodzicom i zaproszonym gościom świąteczny program artystyczny. Muzyka, stroje, śpiewane kolędy oraz piękna żywa choinka, wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Podniosła atmosfera udzieliła się także dzieciom, które z ogromną ekspresją i zaangażowaniem odgrywały powierzone im role, śpiewały i tańczyły. Kolejnym punktem naszego "Spotkania kolędowego" były warsztaty, podczas któych rodzice wraz z dziećmi wykonali kartki bożonarodzeniowe oraz świąteczne ozdoby techniką decoupage. Czas upłynął nam w miłej, świątecznej atmosferze.