START

dziennik

PRACE DZIECI

PLAN DNIA

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

"Na wyspie tańczących bamboszy" - bal karnawałowy

Utworzono: sobota, 22, luty 2020
Na wyspie Króla Bamboszy - bal karnawałowy_27Na wyspie Króla Bamboszy - bal karnawałowy_34Na wyspie Króla Bamboszy - bal karnawałowy_36
Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W czwartek 20 lutego 2020 r.  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, policjanta, strażaka, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. 
Tematem przewodnim balu była podróż na wyspę tańczących bamboszy. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Duży zachwyt wywarł na dzieciach pokaz  baniek mydlanych.