START

dziennik

PRACE DZIECI

PLAN DNIA

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

"Opowieść Gwiazdki" - świąteczne przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków

Utworzono: niedziela, 03, styczeń 2021
Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych świąt w roku, czas radości, nadziei i miłości, który spędzamy z najbliższymi.
Opowieść gwiazdki_20Opowieść gwiazdki_26
 
Nadejście tych pięknych świąt zapowiadają również organizowane w przedszkolach Jasełka. Obecny czas nie pozwolił na obejrzenie przedstawienia świątecznego na żywo z udziałem publiczności. Nie mniej jednak tradycji stało się zadość i dzieci z grupy starszaków i średniaków wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały dla swoich najbliższych świąteczne przedstawienie pt. „Opowieść Gwiazdki”.
 
 
Celem tej uroczystości było wprowadzenie w radosną atmosferę oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas nagrania inscenizacji, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień dzieci oraz nabywanie odwagi i śmiałości podczas występu przed kamerą.
 
Czas spędzony podczas przygotowywania występu był wyjątkowy. Dzieci ćwiczyły swoje role, śpiewały kolędy i pastorałki oraz wykonywały układ taneczno – ruchowy. Całemu nagraniu towarzyszyła podniosła, pełna radości świąteczna atmosfera.
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości oraz radości w każdym dniu nadchodzącego roku.