START

dziennik

E-DZIENNIK

PLAN LEKCJI

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

Kolorowe skarpetki

Utworzono: wtorek, 22, marzec 2022

skarpetki_121 marca to nie tylko początek wiosny, ale również Dzień Kolorowej Skarpetki, będący wyrazem radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. W  tym dniu  założyliśmy  kolorowe skarpetki  nie do pary pokazując, że nikt nie jest dziwny, po prostu wszyscy jesteśmy różni, a ta różność czyni nas zawsze wyjątkowymi.  Tańczyliśmy, czytaliśmy książkę „Żółte kółka” Elizy Piotrowskiej, rozmawialiśmy o tolerancji i akceptacji , projektowaliśmy skarpetki, a ze skarpetek wykonaliśmy gąsienice – oznaki wyczekiwanej przez nas wiosny.

Czytaj więcej...

Kolorowe skarpetki

Utworzono: wtorek, 22, marzec 2022

21 marca to nie tylko początek wiosny, ale również Dzień Kolorowej Skarpetki, będący wyrazem radości, tolerancji i solidarności z osobami z Zespołem Downa. W  tym dniu  założyliśmy  kolorowe skarpetki  nie do pary pokazując, że nikt nie jest dziwny, po prostu wszyscy jesteśmy różni, a ta różność czyni nas zawsze wyjątkowymi.  Tańczyliśmy, czytaliśmy książkę „Żółte kółka” Elizy Piotrowskiej, rozmawialiśmy o tolerancji i akceptacji , projektowaliśmy skarpetki, a ze skarpetek wykonaliśmy gąsienice – oznaki wyczekiwanej przez nas wiosny.

Isia Nurzyńska

Podziękowanie

Utworzono: piątek, 25, luty 2022

Podziękowanie


Pragnę serdecznie podziękować Dyrekcji Szkoły oraz wszystkim Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom,którzy włączyli się w zorganizowanie kiermaszu ciast, którego celem była zbiórka pieniędzy na pomoc w dalszym leczeniu Marysi.
Zorganizowany kiermasz jest wyrazem Państwa dobroci, wrażliwości, życzliwości oraz chęci niesienia pomocy innym.

                 Z wyrazami szacunku
                   Joanna Łamejko

SŁODKI kiermasz

Utworzono: piątek, 25, luty 2022

tłusty czwartek_5 Wczoraj, w "tłusty czwartek" odbył się w naszej szkole SŁODKI kiermasz. Oprócz tradycyjnych pączków z posypką i/lub lukrem, w holu głównym szkoły można było kupić sobie kawałek cudownie pachnącego domowego ciasta. Serniki, szarlotki, snickersy, czekoladowe czy bułeczki cynamonowe... "Do wyboru, do koloru :)"

Rodzice i dzieci stanęli na wysokości zadania i korytarz zamienił się w aromatyczną cukiernię. 

Pieniądze ze sprzedaży tych pyszności zostały przekazane na wsparcie leczenia naszej koleżanki Marysi.

Czytaj więcej...

Pomóż Marysi

Utworzono: środa, 05, styczeń 2022

Drodzy Państwo,

zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podtku i tym samym udzielenia wsparcia naszej uczennicy Marysi.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie, rehabilitację i sprzęt medyczny.

Boże Narodzenie 2021

Utworzono: piątek, 24, grudzień 2021

Święta 2021

Utworzono: piątek, 24, grudzień 2021

Łańcuch DOBRA 2021

Utworzono: piątek, 10, grudzień 2021

łańcuch_22Akcja charytatywna "Łańcuch dobra" dotyczy bicia rekordu długości łańcucha choinkowego z papieru. A to wszystko dla dzieci z dystrofią mięśniową. W tym roku w tworzenie łańcucha zaangażowały się wszystkie klasy. Mamy ponad pół kilometra, a dokladnie 506m łańcucha! Brawo! 

Isia Nurzyńska

Czytaj więcej...

MISIOLANDIA 2021

Utworzono: piątek, 10, grudzień 2021

MISIE_2425 listopada uczniowie z klas I-III świętowały razem ze swoimi misiami Światowy Dzień Pluszowego Misia pod hasłem „Czy misia można spotkać w lesie?”

Podczas spotkania dzieci poznały historię pluszowego misia oraz jego święta. Informacje z książki pt. „Niedźwiedź. Dzikie zwierzęta w naturze” pozwoliły im zauważyć różnicę pomiędzy misiem, a niedźwiedziem. Dowiedziały się m.in. gdzie niedźwiedzie żyją i jak długo?, gdzie można je spotkać?, czy mocno śpią? Porównywały wielkość łapy niedźwiedzia ze swoją dłonią. Ponadto tworzyły lapbooki o swoim misiu.

Isia Nurzyńska

Czytaj więcej...

Dzień DRZEWA

Utworzono: środa, 20, październik 2021

https://youtu.be/GvcLitD7ALY

Sprzątanie ŚWIATA 2021

Utworzono: poniedziałek, 27, wrzesień 2021

Kudypy_10Rozpoczął się zachmurzony i wietrzny piątek :(

Nie przeraziło to jednak dzielnych uczniów naszej szkoły i z wielkim entuzjazmem i zapałem wyruszyli na wycieczkę ekologiczną. Podzieleni na dwie grupy, pod opieką swoich wychowawców i leśniczych maszerowali przez las i oczyszczali go ze śmieci. Znajdowali głównie butelki, ale nie zabrakło papierków po batonikach, puszek czy pieluch. Największe i najdziwniejsze znaleziska, to przedni kokpit od samochodu osobowego i wrośnięta już w las umywalka. O zgrozo!!!

Mamy nadzieję, że Nasza Planeta poczuła się choć trochę lepiej. 

Czytaj więcej...