START

dziennik

E-DZIENNIK

PLAN LEKCJI

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

Dzień DRZEWA

Utworzono: środa, 20, październik 2021

https://youtu.be/GvcLitD7ALY

Sprzątanie ŚWIATA 2021

Utworzono: poniedziałek, 27, wrzesień 2021

Kudypy_10Rozpoczął się zachmurzony i wietrzny piątek :(

Nie przeraziło to jednak dzielnych uczniów naszej szkoły i z wielkim entuzjazmem i zapałem wyruszyli na wycieczkę ekologiczną. Podzieleni na dwie grupy, pod opieką swoich wychowawców i leśniczych maszerowali przez las i oczyszczali go ze śmieci. Znajdowali głównie butelki, ale nie zabrakło papierków po batonikach, puszek czy pieluch. Największe i najdziwniejsze znaleziska, to przedni kokpit od samochodu osobowego i wrośnięta już w las umywalka. O zgrozo!!!

Mamy nadzieję, że Nasza Planeta poczuła się choć trochę lepiej. 

Czytaj więcej...

NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022

Utworzono: czwartek, 26, sierpień 2021

1 września 2021 roku na godz. 10.00 zapraszamy na uroczystą inaugurację nowego roku szkolnego 2021/2022 wszystkich Uczniów naszej szkoły, a najmłodszych (z klas I - III) wraz z rodzicami. 

Po wstępnym przywitaniu przez panią dyrektor, odbędą się spotkania z wychowawcami.

Rodziców starszych uczniów (klasy IV - VIII) zapraszamy na pierwsze zebrania organizacyjne 2 września na godzinę 16.30.

TELEFON

Utworzono: wtorek, 24, sierpień 2021

Od 23 sierpnia kontakt z nami pod numerem telefonu

602 556 914

Niepubliczna Szkoła Absolwent w Olsztynie

Utworzono: sobota, 01, maj 2021

WIELKANOC 2021

Utworzono: piątek, 02, kwiecień 2021

MAMY LAUREATÓW :)

Utworzono: piątek, 19, marzec 2021

Dzisiejszy (mamy nadzieję) ostatni zimowy dzień przynióśł wspaniałe nowiny! Dwoje uczniów z klasy ósmej otrzymało tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Kuratoryjnym.

Ewelinka po zeszłorocznym konkurskie z języka polskiego - osiągnęła sukces w konkursie z języka angielskiego, a Konrad - doskonale spisał się na konkursie z matematyki.

Bardzo się cieszymy i GRATULUJEMY Laureatom i ich dumnym rodzicom!

KOTY rządzą ;)

Utworzono: niedziela, 21, luty 2021

cats_1Dnia 17 lutego klasa I obchodziła Światowy Dzień Kota. Dzieci poznały kilka najbardziej znanych kocich rekordzistów, a ich rekordy mierzyły miarkami; obejrzały prezentację przybliżającą rasy kotów, ich budowę i zwyczaje; zredagowały i zilustrowały książeczki „Kocie opowieści”.

Isia Nurzyńska

Czytaj więcej...

Czas LEGO

Utworzono: niedziela, 21, luty 2021

lego_12Dnia 28 stycznia klasa I obchodziła Międzynarodowy Dzień Klocków Lego. Dzieci poznały historię LEGO, zaprezentowały zestawy klocków przyniesione z domu; stworzyły figurki lego z papieru oraz maski lego.

Isia Nurzyńska

Czytaj więcej...

Wszyscy kochają pizzę :)

Utworzono: niedziela, 21, luty 2021

pizza_6Dnia 9 lutego klasa I obchodziła Światowy Dzień Pizzy. Każde dziecko mogło skomponować dla siebie kawałek przysmaku według własnego uznania, układając przyniesione z domu składniki. Radości było wiele. Na koniec wszystkie dzieci ze smakiem zjadły pizzę, którą wcześniej przygotowały.

Isia Nurzyńska

Czytaj więcej...

Dzień Bezpiecznego Internetu

Utworzono: niedziela, 21, luty 2021

I_159 lutego klasa 1. obchodziła Dzień Bezpiecznego Internetu. Dzieci zastanawiały się nad pytaniem “Jak wyglądał świat bez smartfonów, komputerów i Internetu?”. Narysowały scenę z życia swojej rodziny, ale... w świecie, w którym nie ma Internetu, telewizorów, smartfonów. Odpowiadały na pytania: Co to są nowe technologie? Dlaczego ludzie korzystają z nowych technologii? Jak dorośli korzystają z nowych technologii? Jak dzieci korzystają z mobilnych urządzeń? Z jakich aplikacji dzieci korzystają, z jakich dorośli? Jakie zasady dotyczące korzystania z nowych technologii obowiązują w domach? Co to jest smartfon i czym się różni od telefonu? Na koniec powstały "smartfony marzeń" z aplikacjami przypominającymi, że pora wyjść na dwór, wysprzątać kuwetę kota, przytulić się do kogoś.

Isia Nurzyńska

Czytaj więcej...