START

dziennik

E-DZIENNIK

PLAN LEKCJI

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

"Absolwenci" na Fusion Night

Utworzono: środa, 01, październik 2014

roboty_126 września wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu, przygotowanym przez Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywnośći PAN i Olsztyńską Szkołę Wyższą im. Wojciecha Rusieckiego, jakim była Europejska Noc Naukowców FUSION NIGHT.

Nasi uczniowie wzięli udział w licznych pokazach i eksperymentach, które pomagają zrozumieć, jak ogromne znaczenie mają osiągnięcia naukowe w naszym codziennym życiu, ale także przybliżają pracę naukowca, który często wydaje się dzieciom kimś tajemniczym i niedostępnym.

Dzieciaki przyglądały się pokazom z dużym zainteresowaniem, aktywnie uczestniczyły w eksperymentach i zadawały wiele pytań, na które zawsze otrzymywały odpowiedzi. Mamy nadzieję, że wielu z naszych uczniów rozbudziło w sobie pasję odkrywania :)