START

dziennik

E-DZIENNIK

PLAN LEKCJI

KALENDARIUM

NAPISZ DO NAS

KONTAKT

GALERIE

SPOTKANIA

Koła zainteresowań

Specjalnie dla uczniów naszej szkoły stworzona została szeroka gama zajęć dodatkowych:

  1. Język angielski 5 razy w tygodniu 45min (kl. I - 30 min.)
  2. Koło matematyczne - Pani Joanna Woike - nauczyciel matematyki
  3. Koło szachowe - Pan Krzysztof Budrewicz "Szachuś"
  4. Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne dla uczniów klas I - III - Pani Katarzyna Klimaszewska
  5. Zajęcia rozwijające - Pani Matylda Loose - Długokęcka
  6. Przedwakacyjna Zielona Szkoła dla klas I - III i IV - VII
  7. Język hiszpański
  8. Gry strategiczne 

 

KOŁO SZACHOWE

Zajęcia prowadzi wykwalifikowany trener i sędzia szachowy, wielokrotny medalista - pan Krzysztof Budrewicz. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwaja 90 minut. 

KOŁO MATEMATYCZNE - p. Joanna Woike

W zajęciach koła matematycznego biorą udział sympatycy matematyki, którzy chętnie łamią głowy nad różnorodnymi zagadnieniami matematycznymi. Poszerzamy tu wiadomości i umiejętności matematyczne, kształtujemy postawy twórcze, a przede wszystkim rozwijamy pomysłowość w myśleniu i działaniu. Dzięki wieloobszarowemu spojrzeniu na problemy uczymy się wyrażania własnych sądów, pomysłów i sposobów rozwiązywania zadań złożonych. Ponadto uczymy się doceniać pracę innych, jak również bronić własnego zdania. Taka siłownia umysłowa to bardzo satysfakcjonujący trening intelektualny.

ZAKĄTEK BIBLIJNY - p. Agnieszka Adamska

Zajęcia przeznaczone dla uczniów klas 4-8. Na spotkaniach uczniowie pogłębiają swoją wiedzę o Bogu i Biblii, uczestniczą w różnych formach życia religijnego, a także przygotowują się do udziału konkursach: biblijnym i wiedzy religijnej.

 JĘZYK HISZPAŃSKI 

Zajęcia dla początkujących prowadzone przez panią Katarzynę Koplin z Modern School w Olsztynie. Lekcje odbywają się raz w tygodniu i trwają 50 minut.

GRY STRATEGICZNE

Zajęcia prowadzi pani Monika Wysocka - Kawa z fundacji Szalony Krasnolud. W trakcie cotygodniowych spotkań dzieciaki poznają różne gry planszowe, karciane itp. z elementami strategii. Emocje i dobra zabawa GWARANTOWANE :)