dziennik
START E-DZIENNIK PLAN LEKCJI KALENDARIUM NAPISZ DO NAS KONTAKT GALERIE SPOTKANIA

Osiągnięcia uczniów

ROK SZKOLNY 2017/2018

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

KANGUR MATEMATYCZNY 2018

wyróżnienia otrzymali:

Mateusz - klasa II

Robert - klasa IV

Natalia - klasa IV

Aleksander - klasa VI

Adam - klasa VI

 

ORZEŁ MATEMATYCZNY 2017

wyróżnienie otrzymał:

Mateusz - klasa II

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

KANGUR MATEMATYCZNY 2017

 

Wynik bardzo dobry uzyskał:

Arnold Kulmagambetow – kl. III

Wyróżnienia otrzymali:

Hanna Tasak - kl. II

Paweł Dietrich - kl. II

Małgorzata Gowkielewicz - kl. III

Antonina Paź - kl. III

Dawid Kargol - kl. V

Aleksander Kargol - kl. V

Aleksander Dałek - kl. VI

 

 

ORZEŁ MATEMATYCZNY 2017

 

Wyróżnienia otrzymali:

Barbara Faliszewska - klasa I

Mateusz Kurowski - klasa I

Hubert Rączkiewicz - klasa V

Mikołaj Brzozowski - klasa VI

Jakub Sawczuk - klasa VI

 

28 października 2016 roku w konkursie jeździeckim HUBERTUS W "Leśnej Osadzie" w Mątkach, małgosia Gowkielewicz z klasy trzeciej zajęła II miejsce w kategorii Mini LL.

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON

Wyniki konkursu - wiosna 2016

Język Angielski

KLASA II

Julia Dąbrowska - 86%/ miejsce 5

Antonina Paź - 79%/ miejsce 7

Anastazja Kuś - 79%/ miejsce 7

Małgorzata Gowkielewicz - 72%/ miejsce 9

Magdalena Miszczak - 72%/ miejsce 9

Szymon Strąk - 69%/ miejsce 10

Antonina Hołowczyc - 69%/ miejsce 10

KLASA III

Barbara Paulińska - 85%/ miejsce 5

Ewelina Parakiewicz - 81%/ miejsce 6

Rithwik Jalali - 78%/ miejsce 7

Rokshan Jalali - 78%/ miejsce 7

Magda Janusz - 70%/ miejsce 9

Adam Starczewski - 67%/ miejsce 10

Julia Ostrowska - 67%/ miejsce 10

KLASA V

Kuba Sawczak - 76%/ miejsce 9

KLASA VI

Agata Krankowska - 77%/ miejsce 10

 

KANGUR MATEMATYCZNY

KLASY I - III

Arnold Kulmagambetow kl. II - wynik bardzo dobry

Magdalena Janusz kl. III - wyróżnienie

KLASY IV - VI

Aleksander Kargol kl. IV - wynik bardzo dobry

Adam Krankowski kl. IV - wyróżnienie

Hanna Trzeaskowska kl. VI - wyróżnienie

Oskar Kasperek kl. VI - wyróżnienie

 

STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA

"ABECADŁO"

KLASA II

Natalia Kurowska - I miejsce

Szymon Strąk - wyróżnienie

Anastazja Kuś - wyróżnienie

KLASA III

 Martyna Adamczyk - wyróżnienie

 

"PLUSIK"

KLASA II

Magdalena Miszczak -wyróżnienie

Natalia Kurowska - wyróżnienie

 

"PLASTUŚ"

KLASA III

Pola Romanowska - wyróżnienie

 

KONKURSY SZKOLNE

 

 SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS I - III

KLASA I

1. miejsce - Paweł Dietrich

2. miejsce - Marcin Parakiewicz, Gabrysia Taperek

3. miejsce - Tomek Rybicki

KLASA II

1. miejsce - Natalia Kurowska

2. miejsce - Julia Dąbrowska

3. miejsce - Robert Wasielewski

KLASA III

1. miejsce - Wiktor Jaźwiński

2. miejsce - Igor Gembicki

3. miejsce - Magda Janusz

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

KLASA III

Aleksander Kargol - bardzo dobry

Marek Trzaskowski - wyróżniony

Franciszek Chełstowski - wyróżniony

 

KLASA V

Hanna Trzaskowska - wyróżnona

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MITOLOGICZNY "KLIO 2015"

 

KATEGORIA TEKST

Oskar Kasperek kl. V - 18 miejsce w kraju

Hanna Trzaskowska kl. V - 19 miejsce w kraju

Julia Zając kl. V - 21 miejsce w kraju

 

KATEGORIA PRACA PLASTYCZNA

Marta Pazdyga kl. IV

 

KATEGORIA PRACA FOTOGRAFICZNA

Milena Bugaj kl. V

 

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

 

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY DLA SZKÓŁPODSTAWOWYCH ORGANIZOWANY PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W OLSZTYNIE

laureat

- Wojciech Majchrzak, kl. VI

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W SZACHACH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

miejsce IV

- Hanna Trzaskowska, kl. V

 

KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ UNIWERSYTET WARMIŃSKO - MAZURSKI

"A jak będę już dorosły"

miejsce II

- Julianna Ludwiczak, kl. III

wyróżnienia Prorektora:

- Filip Mroziński, kl. II

- Ula Klajbor, kl. II

 

III OTWARTE MISTRZOSTWA OLSZTYNA EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ W SZACHACH

miejsce V

Marek Trzaskowski, kl. III

 

 

 

 

ZWYCIĘZCY ETAPU SZKOLNEGO KONKURSÓW ORGANIZOWANYCH

PRZEZ KO W OLSZTYNIE

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

JĘZYK ANGIELSKI

Dominika Sawczuk kl. VI

Michał Winogrodzki kl. VI

HISTORIA

Paweł Purpurowicz kl. VI - laureat

Maciej Janusz kl. VI - finalista

JĘZYK POLSKI

Alicja Mikczyńska kl. VI

Dominika Sawczuk kl. VI

MATEMATYKA

Dominika Sawczuk kl. VI

Michał Winogrodzki kl. VI

V Edycja Ogólnopolskiego  Konkursu  Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

nagroda główna:

- Paula Rogalska - kl. II

- Jan Brzozowski - kl. II

nagroda za wysoki wynik:

- Karol Stupienko - kl. I

wyróżnienia:

- Maciej Gołębiowski - kl. I

- Bartosz Jędrzejewski - kl. I

- Antoni Kisielewski - kl. I

- Wiktor Konopka - kl. I

- Antoni Sasin - kl. I

- Aleksander Siwczak - kl. II

- Nadia Herman - kl. II

- Anna Szrejko - kl. II

- Franciszek Jasek - kl. III

- Wojciech Majchrzak - kl. III

- Maksym Nowak - kl. III

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2012":

Klasa II

- Brzozowski Jan - wyróżnienie

- Kraushar Julia - wyróżnienie

- Szarejko Anna - wyróżnienie

Klasa III

- Nowak Maksym - wyróżnienie

 

Szkolny Konkurs Recytatorski klas I - III

I miejsce - Antoś kisielewski kl. I

II miejsce - Nadia Hermann kl. II, Ania Szarejko kl. II, Jakub Godlewski kl. III

III miejsce - Franek Jasek kl. III, Wojtek Majchrzak kl. III